Komputronik Myszków

Aktualności

Aktualności, komunikaty i ważne informacje - wszystko w jednym miejscu! Na bieżąco będziemy Was informowali o nowościach, statusach usług oraz przebiegu zaplanowanych prac technicznych.

Rośniemy w siłę! Łączymy się z Desire !!

Dodano: 02 czerwca 2016

Niezmiernie miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2016 połączyliśmy się z firmą DESIRE (siedziba ul. Sikorskiego 53/2, Myszków – obok Gazety Myszkowskiej). Tym samym staliśmy się częścią: największego dostawcy Internetu i Telewizji HD w rejonie [..]

BONADI - Firma Godna Zaufania

Dodano: 23 października 2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że BONADI otrzymał certyfikat „Firma Godna Zaufania”, wydany przez Centrum Badania Opinii Klientów. Certyfikat ten przyznawany jest firmom cechującym się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów.

Kolejne rozszerzenia domen już dostępne

Dodano: 18 marca 2015

Dodaliśmy w ofercie kolejne końcówki domen:.pizza | .pub | .shoes | .style |  .tips - już teraz możesz zarejestrować kolejne nowe domeny z oryginalnymi rozszerzeniami.

Nowe domeny gTLD

Dodano: 06 marca 2015

Jednymi z najbardziej popularnych domen gTLD są obecnie: .expert, .club, .moda, .photo, lub .pizza. Domena generyczna jest łatwiejsza do zapamiętania i posiada duży stopień wiarygodności, ponieważ potencjalny klient natychmiast wie, co ona promuje.

Nowa strona internetowa Bonadi.pl

Dodano: 16 lutego 2015

Z przyjemnością prezentujemy Wam nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową BONADI. Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o produktach jest szybszy i pełniejszy.

Nowy fanpage na Facebook'u - zapraszamy do odwiedzania :)

Dodano: 06 stycznia 2015

Zapraszamy do odwiedzania i lajkowania nowego fanpage'u Bonadi.pl - na bieżąco będziemy Was informowali o nowościach, statusach usług oraz przebiegu zaplanowanych prac technicznych.

Nowy nabytek w szafie serwerowej

Dodano: 09 października 2014

Poczyniliśmy nowy zakup sprzętu do szafy serwerowej. Kolega DELL'uś dostał od nas imię Heniek, posiada 2x Intel Xeon E5650 2,66GHz @TURBO 3,06GHz Six Core i talerzyki SAS 15k rpm.

Dołącz do nas!
Dołącz do nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco z promocjami, nowościami
a także wydarzeniami :)

facebook.com/bonadipl
Copyright © 2008-2023 Tworzenie stron www | Sklepy internetowe | Internet światłowodem | Telewizja HD | Komputronik | Myszków
Facebook Bonadi.pl
Koszyk: (0)