Komputronik Myszków

Nowe domeny gTLD

Dodano: 06 marca 2015

Domena gTLD  (Top-Level Domain)  czyli rozszerzenia z nazwami generycznymi tj. .party, .photo, .club  itp. , oraz z  nazwami geograficznymi tj. .paris,  .nyc  itp. a także związane z znakami towarowymi  tj .sony,  .ferrari  itp. To odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na większą ilość adresów Internetowych.

Domeny gTLD

Domeny pojawiły się w 2014 roku. Niektóre są już dostępne. Inne dopiero  będą dostępne w 2015 roku. Ich liczba stale rośnie. W tym momencie ilość domen gTLD to ponad 800 różnych rozszerzeń do wyboru zatwierdzonych przez ICANN.  Na świecie zarejestrowanych jest już około 280 mln domen internetowych.

Jednymi z najbardziej popularnych domen gTLD są obecnie: .expert, .club, .moda, .photo, lub .pizza
Te domeny najchętniej rejestrują małe i średnie firmy związane z usługami gastronomicznymi lub naprawami sprzętu. Domeny cieszą się również ogromnym zainteresowaniem wśród blogerów Internetowych którzy chętnie wykorzystują dostępne rozszerzenia domen dla swoich blogów tematycznych.

W naszej ofercie znajdzie dostępne trzy  z nich tj: .moda, .photo, .club w bardzo atrakcyjnej cenie.
Zasady funkcjonowania nowych domen nie różnią się niczym od dotychczasowych znanych nam domen  .pl, .eu, com.pl czy zagranicznych .sk, .de, .fr

Domeny generyczne mogą skierować dziennie setki, a nawet tysiące nowych potencjalnych klientów na stronę Twojej działalności, bez inwestowania w to żadnych dodatkowych kosztów. Domena generyczna jest łatwiejsza do zapamiętania i posiada duży stopień wiarygodności, ponieważ potencjalny klient natychmiast wie, co ona promuje. 

Ranking wyszukiwarek – strony z domenami generycznymi mają znacznie większe szanse na znalezienie się w topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

 

 

← powrót
Zalety hostingu
Dołącz do nas!
Dołącz do nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco z promocjami, nowościami
a także wydarzeniami :)

facebook.com/bonadipl
Copyright © 2008-2023 Tworzenie stron www | Sklepy internetowe | Internet światłowodem | Telewizja HD | Komputronik | Myszków
Facebook Bonadi.pl
Koszyk: (0)